Trener personalny prowadzący profesjonalne treningi na odchudzanie

Na co dzień prowadzę treningi personalne w sieci klubów, motywując osoby, które mogą czuć się niepewnie na siłowni, tym, którym początkowy zapał osłabnie, a także osobom początkującym rozpoczynającym swoją przygodę z fitnessem.

Moją specjalizacją jest zajmowanie się problemami związanymi z postawą, takimi jak korygowanie wad, łagodzenie bólu pleców i kolan, zwiększanie ogólnej mobilności i stabilności, promowanie prawidłowych wzorców ruchowych oraz zapewnianie treningu funkcjonalnego i siłowego.

Trener personalny, z którym warto współpracować

Powody, dla których warto mieć do mnie zaufanie:

  • Każdą sesję szkoleniową dostosowuję do indywidualnych wymagań i możliwości każdego z moich klientów.
  • Szkolenia oferują różnorodny zakres zajęć, co pozwala uniknąć monotonii.
  • Dzięki całodobowemu wsparciu i innowacyjnej kontroli żywienia masz dostęp do kompleksowej pomocy, która wyznacza nowe standardy.
  • Dla każdego klienta skrupulatnie prowadzę oddzielny dziennik raportów, tak aby zapewnić zaspokojenie jego indywidualnych potrzeb.
  • Na zajęciach też nie korzystam z telefonu.
  • Zdecydowałam się zostać trenerem nie z obowiązku, ale dlatego, że jest to zgodne z moją pasją i sposobem na życie.
  • Jako partnerzy współpracujemy i pracujemy razem jako zjednoczony zespół.

Podczas naszej sesji ocenimy obwód Twojego ciała, porozmawiamy o Twoich celach treningowych. Ponadto ustalimy harmonogram do ich osiągnięcia i rozpoczniemy treningi personalne, które wprowadzają inny wymiar, także do Twojego życia. Dobry trener personalny z Wrocławia przedstawi skuteczne rozwiązania treningu na masę mięśniową — zapraszam Rafał Rutkowski.

Leave Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *